Veri Yedekleme Çözümleri

Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Linkedin

Dışarıya Bağımlı Kalmadan Kendi Bulutunuzu Oluşturun

Profesyonel veri yedekleme ve aynı zamanda veri depolama çözümlerimizle artık veri kaybınızı risklerden uzak tutuyor olacaksınız.

İşletmenize uygun işleyiş prosedörlerini kapsayan anlık yedekleme sistemleriyle ve düzenli olarak zamanlanmış yedekleme programlarıyla veri kaybı riskiniz neredeyse ortadan kalkmaktadır.

Sadece ana sunucunuz ve berabrindeki veri tabanınız değil her kullanıcı için anlık yedekleme sistemini devreye alarak kullanıcılarınızında bilgisayarlarını tam olarak son haliyle geri getirebilirsiniz.

İşletmenizin kapasitesi ve iş yoğunluğuna göre tasarlanan yedekleme çözümlerimizi size anlatmamız için bize ulaşın.

Ofis Çalışanlarının Cihazları Arası Dosya Senkronizasyonu

Bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve mobil cihazlar gibi bağlantılı cihazlar arasında etkili dosya senkronizasyonu sağlar. İş dünyası kullanıcıları, paylaşılan klasördeki en yeni dosyalara istedikleri zaman çeşitli cihazlardan erişebilir, ekip çalışması ve işbirliğini büyük ölçüde geliştirebilirler. Kişisel kullanıcılar, multimedya deneyiminin keyfini çıkarabilir. Ayrıca iş arkadaşlarınızla kolayca paylaşmak için medya dosyalarınıza mobil cihazlardan kolayca erişebilirsiniz.

Paylaşılan Ortak Grup Klasörü

Modern işletme modelleri, karmaşık projeleri tamamlamak için ofiste ve dışında çalışanlar arasında gerçek zamanlı işbirliği gerektirir. Herkesin en son haliyle güncel dosyalara güvenli bir şekilde erişebilmesini sağlamak bir zorluk olabilir.Birden fazla dosya senkronizasyonu ve grup dosyası paylaşma yöntemi, herkesin dosyalara herzaman her an erişebilmesine ve ortak çalışmanın esnekliğini büyük ölçüde arttırmasına olanak tanır.

Ekstra masraf veya alan kısıtlaması yok

İlave ücret veya abonelik maliyeti gerektirmez. Depolama alanı toplam disk kapasitesi ile sınırlandırılmıştır.

Verileriniz üzerinde tam kontrol

Dosya senkronizasyonu sırasında bunu üçüncü parti programlar aracılığıyla yapmanıza gerek yoktur. Böylece, verilerinizin nasıl kullanıldığını ve iletildiğini kontrol altına alırsınız.

Cihaz depolama biriminden tasarruf edin

Bağlantılı olan diğer aygıtlarda saklanan kopyaları etkilemeksizin farklı aygıttaki dosyaları silmenizi sağlar. Bununla birlikte, birisi başka bir cihazda sildiğiniz dosyaları güncellerse, onları isterseniz geri alabilirsiniz.

Tüm cihazlarınıza senkronize edin

Bir bilgisayardaki bir dosyayı her eklediğinizde, düzenlediğinizde, sildiyseniz veya yeniden adlandırdığınızda, değişiklik, bağlantılı olan diğer tüm kullanıcılara uygulanır, böylece tüm cihazlarınız üzerinde tam olarak aynı içeriğe sahip olursunuz.

Paylaşılan klasörleri senkronize et

Eşitleme, grup çalışması etkinliğini büyük ölçüde artırmak için paylaşılan klasörler üzerinde (yöneticiler tarafından iyi düşünülmüş ayrıcalık ayarlarıyla) etkinleştirilebilir. Bu paylaşılan klasörlere erişimi olan herkesin senkronize edilen dosyaları zamanında almasını sağlar.

Takım klasörlerini farklı gruplarla paylaşın

Hayatınız farklı insanlar gruplarıyla bağlantılıdır. Klasör içinde alt klasörler oluşturabilir ve her bir dosyayı farklı kullanıcı gruplarıyla paylaşabilirsiniz. Aynı alt klasördeki tüm dosyalar en son sürümüyle her zaman güncel kalır.

Dosyaları indirme bağlantılarıyla hızlı bir şekilde paylaşın

Hesabı olmasa bile insanlarla dosya paylaşımında bulunmak için indirme bağlantıları oluşturun. Bu, düşük öncelikli belgeleri insanlarla paylaşmak için kullanıcı hesapları oluşturma süresini büyük ölçüde azaltır.

10 Şubat 2020