Sunucu Çözümleri

Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Linkedin

SUNUCU ÇÖZÜMLERİ

Sunucu çözümleri, günümüzde birçok kamu kurumu, işletme ve kuruluş bilgileri tek bir merkezde toplanmakta ve bu tek merkez olan sunucuların en kaliteli şekilde ve sürekli çalışır halde olmaları gerekmektedir. Sunucu (serverhizmetlerinin en kaliteli şekilde çalışması için bilex olarak yaptığımız çalışmalar sonucunda, ortaya çıkan teknolojiler ile hizmet vermekteyiz.

Bilgisayar sistemleri sunucularının (server) sürekli olarak çalışması; Finans, Sağlık ve Eğitim gibi sektörlerde özellikle kritik bir öneme sahiptir. Bir bankanın sadece bir saat kadar bir sunucu (server) sorunuyla karşılaşması demek çok ciddi oranlarda ve para kaybı anlamına gelmektedir.Bu nedenle sunucu hizmeti sağlayan firmanın, ileri teknolojiye ve güçlü hizmet ağına sahip olması gerekmektedir.

Ürün Yelpazesi

Intel tabanlı sunucuların kurulumlarının yapılması, sunucu işletim sistemleri, güvenlik yazılımları ve antivirüs yazılımlarının kurulması, intel tabanlı olan sunucularının birbirinden farklı platformlar ile entegrasyonu, sunucu (server) üzerindeki yetki ve yük paylaşımı yapılması güvenlik ve kullanıcı profillerinin düzenlenmesi, sunucular (server) için müşterilerimizin bulunduğu yerde 7 gün ve 24 saat esasına göre güçlü bir hizmet gerçekleştirilmesi gibi birçok hizmete sahibiz.

Sunucunuzun tüm teknik takibini sağlayarak hizmet sonrasında da en kaliteli ürün hizmeti sürdürmenizi sağlamaktayız.

Sunucu Çözümleri

26 Haziran 2017