Santral Çözümleri

Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Linkedin

SANTRAL ÇÖZÜMLERİ

Santral çözümleri, en yüksek kalitede güvenilir ses hizmeti, firmalar için en kritik konulardan biridir. Firma içerisinde ve dışarısında yapılan telefon görüşmeleri, çoklu PBX iletişim kanalları üzerinden ve gerçek zamanlı olarak gerçekleşmesi nedeniyle oldukça önemli olup, güçlü bir firma tarafından santral çözümleri gerçekleştirilmelidir.

Bilex olarak her firmanın kendine özel ihtiyaçları ve gereksinimleri var olduğunun farkındayız. Bu nedenle her kurum için ürettiğimiz farklı, özel ve geniş bir çeşitliliğe sahip telefon santrali çözümleriyle, siz değerli müşterilerimizin bu konuda kusursuz ve garantili hizmet almasını sağlamaktayız.

Bilex olarak sunduğumuz Üstün kaliteli santral çözümleri

Bir aboneden binlerce aboneye kadar santral çözümlerini siz değerli müşterilerimizin her birine özel ve titiz çalışmalar yaparak hazırlanmaktadır. Sitemizi incelediğinizde ürün gruplarımızda her bir müşterimize özel analog ve IP kullanıcılarla, sistem taleplerinizi karşılayacak ve hiçbir yerde bulunmayan ürün yelpazesini bilex’te göreceksiniz. Santral çözümlerinde sunduğumuz sınırsız hizmetlerimizden sadece birkaçı;

*** Kuruluş aşamasından, büyüme ve gelişme aşamalarınızın tümünde, her an her dakika yanınızda olan bilex; dilerseniz temel santral ya da dilerseniz IP tabanlı hazır alt yapısı sayesinde, görebileceğiniz en esnek çözümler ve en düşük maliyetli hizmetler sunan santral çözümlerimizle; siz değerli müşterilerimizin en iyi yardımcısı olacak. Üstelik cebinize oldukça uyan fiyatlarla.

***IP Santral ve Çağrı Merkezi çözümleriyle İçinde bulunduğunuz; internet, teknoloji ve iletişim sahalarında üst düzey bir hizmet vermek istemezmisiniz.Sizin için kuracağımız IP/PBX yeni nesil telefon santral sistemi,sahip olduğunuz bütün sabit ve mobil telefonlarınızı var olan internet ağıyla bütünleşmiş bir platform üzerinde birbirine bağlar ve yönetimini sağlar.

*** Her ölçekteki işletmenizin görüntülü ve sesli iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik bir hizmetimiz olan santral çözümlerini, yazılım ve donanım tabanlı telefon santrallerini; İhtiyacınız ve kurumunuzun büyüklüğüne göre uygun ürünlerimizi alabilirsiniz.

*** Her kurumun kendine özel olduğunu ve bu doğrultuda ihtiyaçlarının da oldukça farklı olacağının farkında olarak hizmet veren firmamız bilex; görüntülü ve sesli iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik yazılım ve donanım tabanlı telefon santrallerini hiçbir yerde göremeyeceğiniz kadar geniş bir ürün yelpazesiyle sunmaktadır.

Müşterilerimizle kurduğumuz oldukça samimi ve anlayışlı diyaloglarla, onların tam olarak neye ihtiyaç duyduklarını belirleyip o hizmeti herbiri kendi alanında profesyonelleşmiş uzmanlarımızla gerçekleştirmeyiz.

Santral Çözümleri

26 Haziran 2017