Sanal Santral

Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Linkedin

Sanal santral, teknolojinin öncüleri olan sanal santral hizmeti; internet üzerinden, internetin olduğu her yerde kullanabileceğiniz internettabanlı oldukça tasarruflu ve hızlı bir yeni nesil telefon santralidir. Titiz bir çalışmayla, sizlere sektörün en güvenilir; teknolojik, dinamik ve uygun fiyatlı sanal santralini oldukça hızlı bir şekilde kuruyoruz. Kurduğumuz bu sanal santral sayesinde internetin olduğu her yer sizler için bir ofis olmaktadır.

Sanal Santralin Üstün Yönleri

Bilex Teknoloji Hizmetleri Sanal santral (bulut santral) hizmetlerini kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir.İşte size detaylar;

*** İşletmeniz için kurduğumuz sanal santral, karmaşık kablo yapılarından kurtulmanızı böylece telefon çağrılarınızı daha ileri teknolojiyle esnek ve kullanıcı dostu olan ara yüzle istediğiniz şekilde yönlendirebilme imkanlarını sunmaktadır.

***Diğer klasik fiziksel telefon santrallerinin aksine sanal santralile her şubeniz için farklı bir santral oluşturmanıza gerek olmadan, tek bir santral ile sahip olduğunuz tüm ofislerinizin telefon santraliihtiyacını rahat bir şekilde karşılayarak şubeler arası iletişimmaliyetlerinizi sıfıra indirebilirsiniz.

*** Sanal santral hizmetlerimizden aldığınızda, karşılama menüsü, bekleme müzikleri, çağrı grupları, limitsiz harici hat, mesai saatleri, arama yönlendirme, ses kayıt ve çağrı kayıtları gibi birçok kolaylığa da ulaşmış olacaksınız.

*** Klasik fiziksel telefon santrallerinde ofisinizi arayan müşterilerinizbirilerine ulaşamadığı zaman telefon kendiliğinden kapanmaktadır Oysa sanal santral ile müşteriniz ofisten kimseye ulaşamadığı zaman bağlantı otomatik olarak sizin telefonunuza yapılacaktır.Sizinde o an çok meşguldünüz ve cevap veremediniz mi? Hiç dert etmeyin. O zaman da arama istediğiniz bir yere yönlenecektir..

*** Kuracağınız sanal santral sayesinde, sisteme dahil olan bütün firmalar birbirleriyle de ücretsiz görüşebilmektedir. Bu da yoğun görüştüğünüz kişilerle olan telekom masraflarınızda ciddi bir düşüş sağlayacaktır.

Sanal santraller fiziksel telefon santrallerine oranla kıyaslanamayacak kadar daha birçok avantaja sahiptir.

Sanal Santral Nasıl Çalışır ?

Sanal Santral Nedir ?
Sanal Santral Fiyatları
Kampanya
26 Haziran 2017