Network Çözümleri

Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Linkedin

NETWORK ÇÖZÜMLERİ

Network çözümleri, sunucularınız, bilgisayarlarınız ve buna bağlı tüm ağ birimleriniz birbirleriyle iletişim içerisinde değillerse, bu; kurumunuz kadar işletmeniz için de kalite ve hız açısından hiç bir anlam taşımamaktadır. Birbirleriyle bağlantılı şirket ağlarınız, kurum olarak çok daha hızlı hareket etmenizi ve bu da rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Network alanındaki tüm problemlerinizle ilgili çözümlerimizi gerçekleştirerek; rakiplerinizin, birçok açıdan önüne geçmenizi sağlıyoruz.

Yaptığımız kurumsal bilgisayar ağı network teknik destek hizmetleriyle işletmenizde var olan network yapılandırmasının; analizi ile ilgili çalışmalar yapılıp, sisteminizde var olan network ağ bağlantıları, bağlantı hızı, veri hızı, internet hızı, internet sorunları, programların yavaş çalışması gibi network uygulama kriterlerinin mevcut durumunu ortaya çıkarmaktayız. Firmanızda var olan Network altyapı sorunlarına karşı network teknik destek ve servis hizmeti sunarak network ile ilgili bütün problem ve sorularınıza kalıcı ve tamamıyla net çözümler üretmekteyiz.

*** Network altyapı çözümleri ile firmanızın Network altyapısını baştan tasarlayarak, kurarak ve yapılandırarak yepyeni ve çok daha güçlü olmanızı sağlamaktayız. Hatta mevcut Network altyapınızdaki sorunlara garantili ve kalıcı çözümler getirmekteyiz.

*** Bulut çözümleriyle, işletmenizin network ağ erişimindeki bulut sistemlerine olan ihtiyacı bulut altyapı çözümlerimizle,siz değerli müşterilerimize bulut çözümleri hizmeti vermekteyiz.

*** Kurumsal network altyapı sunucu kurulum ve network alt yapınıza bağlı var olan sunucularınızda network konfigürasyonunu gerçekleştirmekteyiz.

*** Sunucu network ağ kurulumu teknik destek hizmetleriyle, sisteminiz için güvenlik duvarı oluşturmaktayız.

*** Network çözümleriyle sisteminizin genel network sorunları ve ağ problemlerine net ve uzun vadede çözümleri sunmaktayız.

*** Kuruluş olarak yaptığımız oldukça ayrıntılı network çözümleriyle, sisteminizde var olan genel network sorunları ve problemlerine dinamik ve sürekli çözümler sunmaktayız.

*** Siz değerli müşterilerimize, kurumsal ağ çözümleri hizmetiyle bilgisayar sisteminizdeki ağ network’ten kaynaklı sorunlarınızı hızlı ve profesyonel müdahalelerle ağ sorunlarınızı çözer ve teknik destek, bakım anlaşmalarıyla uzun yıllar sisteminizin stabil ve problemsiz çalışmasını sağlamakla birlikte aynı zamanda 7/24 teknik destek vermekteyiz.

*** Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulduğu kuruluşumuz bilex olarak; bilgisayar ağı sistemleri ve  network çözümleri hizmetiyle, sisteminizdeki network topolojisini analiz eder ve böylece ihtiyaç duyduğunuz network ağ bağlantısı hiyerarşisini, mevcut network ağınızın veya yeni kurulacak network ağının oldukça uzun bir zaman hiçbir sorun çıkarmadan işlemesini titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca network teknik konularındaki desteklerimizle birleştirerek sisteminizin oldukça uzun bir zamank hiçbir problem çıkarmadan çalışmasını sağlamaktayız.

Network çözümleri

Sistem network çözümleri teknolojisi sayesinde, siz değerli müşterilerimizin network (bilgisayar ağı) konusundaki A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını firma olarak gidermekteyiz. Günümüz modern teknolojisini yakalayarak, rakiplerinin çok daha önüne geçmeyi isteyen firmaların hizmetine sunmaktayız.

network çözümleri

26 Haziran 2017