IP Telefon

Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Linkedin

IP TELEFON

Ip telefon, dünyada kullanımı çok ciddi oranda atmış olan IP telefonlar özellikle; ofislerinizde ve işyerinizde size oldukça geniş imkanlar yelpazesi sunmaktadır.

Ürün Yelpazemiz

*** Bu markalar arasında Audiocodes; VOIP Teknolojinin mimarı olup, pek çok ses dijitalleştirme algoritmasının üreticisi olarak öne çıkmaktadır.

*** Yealink ip telefon alanında dünyanın en çok tercih edilen iki markasından biri olarak öne çıkmakta ve her geçen gün zenginleşen ürün ailesiyle konumunu oldukça güçlendirmektedir.

*** Xpeech markası, Türkiye pazarında 2006 senesinden bu yana büyük başarılara imza atmış ve satış sonrası hizmetler konusunda tüketiciyi memnun etmiş bir ürün olarak, portföyümüzde yer almaktadır.

*** Escene ürünleri ise düşük maliyetli IP Telefon arayan iş ortaklarımızın tercih ettiği bir marka olarak yine  Türkiye pazarında sunulmaktadır.

*** Audio Korax IP; teknolojinin mimarlarından olmakla birlikte, oldukça farklı ses dijitalleştirme algoritmasının geliştiricisi olarak göz doldurmaktadır.

*** Yani IP telefonları alanında dünyada en çok tercih edilen markalarından biri olarak, göze çarpmaktadır. Sürekli olarak genişleyen ürün yelpazesi ile sektördeki gücünü artırmaktadır.

*** X5 markası ise; 2006 yılından beri büyük başarılara imza atmış olduğu Türkiye pazarında, yerini almaktadır.

*** Scn ürünleriyse; IP telefon olarak, düşük maliyet arayan müşterilerimizin tercihte bulunduğu bir marka olarak öne çıkmaktadır.

En kaliteli ürünleri, en geniş hizmet ağıyla ve en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunarak müşteri memnuniyetini, temel ilkemiz kabul ederek hareket etmekte ve bu konuda firma olarak asla taviz vermemekteyiz.

IP Telefonlar

26 Haziran 2017