Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Linkedin

Gizlilik İlkesi

www.bilex.com.tr, öncelikle üye ve müşterilerine daha güvenli bir ortam oluşturmayı ilke edinmiş bir site olarak, aşağıdaki gizlilik kurallarına uyulmasını şart koşar:

* e-mail adresiniz hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklanmayacak ve kullanılmayacak olup, belli zamanlarda www.bilex.com.tr ilgili tanıtım ve kampanya haberleri gönderilmek amacıyla bu bilgiler sadece www.bilex.com.tr tarafından kullanılabilecektir.

Sitemiz ile paylaştığınız üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelerle paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, ancak müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır.

Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, yalnızca sizin tarafınızdan değiştirilebilir. Başka bir üyenin sizin bilgilerinize ulaşması veya bunları değiştirmesi mümkün değildir.

* www.bilex.com.tr kredi kartı bilgilerinizi hiçbir yerde saklamamakla birlikte bu tür bilgileri üyelik bilgileri adı altında sizden istemeyecektir. Alışveriş sırasında www.bilex.com.tr çalışanları dahil olmak üzere hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi görmeyecektir. Bu bilgiler, yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara ikili bağlantılarla iletilecektir. www.bilex.com.tr 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun hükümlerini eksiksiz olarak yerine getirmeyi taahhüt eder.

23 Mart 2019