Çağrı Merkezi Çözümleri

Bizi Takip Edin
Facebook Twitter Linkedin

ÇAĞRI MERKEZİ ÇÖZÜMLERİ

Çağrı merkezi çözümleri olarak; anahtar teslim çağrı merkezi kurulumu, hesaplı ve kaliteli görüşmeler yapılabilmesi için gerekli olan alt yapının sağlanması konusunda ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti, kullanılacak donanım ve yazılımlar konusunda kurulum ve destek hizmeti veriyoruz.

Rakiplerinizin önüne geçmeniz için ve işletmenizin piyasada öncü firma olabilmesi için, çağrı merkezi olmazsa olmazınızdır. Bunun farkında olan ve Çağrı Merkezi çözümleri ile ilgili A’dan Z’ye bütün konularda en ileri teknoloji ile hizmet veren bilex, en uygun fiyatlı ve en kaliteli hizmeti birleştirerek sektörde sizlere sunmaktadır.

Çağrı Merkezi Çözümlerimiz

İşletmesi için bir çağrı merkezi kurmak isteyen veyahut da çağrı merkezinde birçok altyapı problemi ile karşılaşan çağrı merkezleri için hiçbir ücret almadan keşif hizmeti sunmaktayız. Çağrı merkezi ile ilgili gerekli altyapının sağlanması bir çağrı merkezinde olması gereken IP santral sistemi, voip hizmeti ve çağrı merkezinizin yazılımı konusunda garantili, uygun fiyatlı ve geniş bir ürün yelpazesine sahip çözümler sunmaktayız.

*** Anket arama sistemi, predictive sistemi, bulut çağrı merkezi, çağrı merkezi yazılımı, manuel arama sistemi, otomatik IVR ama sistemi gibi çağrı merkezi çözümlerinde bilex vazgeçilmez dostunuz olmaktadır.

*** Sektördeki en uygun fiyatla en kaliteli hizmeti verme konularında asla taviz vermeyen firmamız bilex’in; çağrı merkezi çözümlerini kullandığınızda, şunları çok rahatlıkla yapabileceksiniz; agent ve kuyruklama, çağrı kayıt, çağrı sayısı, dakikadaki çağrı sayısı, çağrıların yüzdesi, konuşma zamanı, boştaki zaman, kapanan çağrı sayısı.Böylece çağrı merkezinizin tüm denetimi sizin ellerinizde olacak.

Çağrı merkezi hizmetlerinizin keşif ve projelendirilmesinden, kurulum ve sonrasına kadar her dakika siz değerli müşterilerimizin yanında yer alan firmamız bilex; işletmenizin dünya çapında bir rekabet gücü kazanmasını sağlayarak sizlerin en yakın dostu olmaktadır.

çağrı merkezi hizmetleri                                                                          microsip indir

26 Haziran 2017